vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Të nderuar qytetarë të Komunës së Strugës,

Kryetari i Komunës së Strugës z.Ramis Merko së bashku me Këshillin Koordinues në takimin e sotshëm diskutuan mbi vështirësitë ekonomike që ka shkaktuar COVID 19 dhe duke marrë parasysh se shumë familje janë në izolim ose në pamundësi për të fituar të ardhura, vendosën të ndihmojnë familjet në nevojë duke u siguruar ndihma sociale gjegjësisht pako ushqimore. Disa nga bizneset lokale iu bashkangjitën iniciativës të Kryetarit dhe u treguan të gatshëm të ndihmojnë.

Të gjithë qytetarët që kanë nevojë, kontaktoni drejtorin e NP Ujësjellësi dhe Kanalizime Strugë, Jeton Shaqirin, në numrin 078 500 151.

Së bashku do t’ia dalim.

#rrinështëpi #shpëtonjëjetë

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son