vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Sot pas ndërhyrjes së inspektoriatit ndërtimor në rrugën Marshall Tito pran tregut të gjelbërt është larguar objekti pa leje i cila ka penguar lëvizjen e lirë të qytetarëve.

Gjithashtu sot është larguar dhe një objekt i ashtuquajtur LAVAZH në rrugën JNA i cili ka qënë i vendosur kundër ligjit.

Aksioni sot ka përfunduar me largimin e një pjese të lokalit Vanila Plazha në afërsi të stadiumit të qytetit buz Liqenit.

Aksioni do të vazhdonjë edhe në ditët në vazhdim.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son