vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Komuna e Strugës në bashkëpunim me NPN Proaqua Strugë kanë vendosur të sanojnë bordurat e Drinit të Zi. Kjo iniciativë është nisur nga ana e Komunës së Strugës për përmisimin dhe përgaditjen për një sezon turistik.
Komuna e Strugës do të bëjë gjithçka që hapsirat publike të përmisohen dhe do të kthehen në gjendje më të mirë edhe pse po këto bordura dhe shumë pjesë të qytetit u harruan për 4 vite.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son