vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

NPN Proaqua intervenon në rrjetin e ujësjellsit

Sot, Kryetari i Komunës së Strugës z.Ramis Merko sëbashku me drejtorin e NPN Proaqua Strugë z. Jeton Shaqiri pas disa viteve intervenuan në rrjetin e ujësjellsit për qytetin e Strugës.

Më lëshimin e rrjetit të ri do të përfitojnë shumë qytetarë të Strugës dhe atë:
• Të gjithë qytetarët të cilët banojnë në rrugën Risto Krle
• Të gjithë qytetarët të cilët banojnë në rrugën Gllobocica
• Të gjithë qytetarët të cilët banojnë në rrugën JNA
• Të gjithë qytetarët të cilët banojnë në rrugën Partizanska

Vlen të përmendet se nëpërmjet këtij instalimi do të bëhet furnizim me ujë për lagjen e Misleshovës dhe Morovishtës por nga i njëjti rrjet do të përfitojnë rreth 30 % e pjesës së qytetit të Strugës.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son