vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Të premten në ambientet e Komunës së Ohrit u mbajt një takim me përfaqësues të Ministrisë së Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapsinor me ekspertë nga Komuna e Strugës, Ohrit dhe Debrcës në lidhje me përgatitjen e një plani për menaxhimin e liqenit të Ohrit.

Në takim u dhanë sugjerime për hartimin e një plani me përfshirjen e pikave kritike. Plani synon ripërtëritjen dhe shpalljen e Liqenit të Ohrit për zonën të mbrojtur dhe emërim në listën Ramsar.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son