vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Gjatë disa ditëve të kaluara,ekipet e NP Komunale Strugë të sektorit për rregullimin e sipërfaqeve të blerta të qytetit,i vazhduan veprimtaritë e tyre për rregullimin e rregullt të sipërfaqeve me bar,rrugëve me pemë dhe kurorat e luleve në qytet,si dhe në molet e lumit Drin i Zi.
Veprimtaritë u realizuan nëpër shumë vende të qytetit.
Në kuadër të veprimtarive të atilla ekipet e NP Komunale Strugë kryen prerjen e degëve-rregullimin e majave të pemëve,kositjen e sipërfaqeve me bar dhe mbjelljen e luleve-plotësimin e kurorave të luleve përgjatë shëtitoreve.

NP Komunale Strugë

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son