vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Dje ekipi i Komunës të Strugës bashk me partnerin privat City Light dhe ekipet e EVN-së dolën në teren për të shikuar situatën mbi zjarrin tek ura e drurit (tek diga) ku u konstatua se zjarri nuk është shkaktuar nga ndonjë defekt i rrjetit të rrymës apo nga dritat LED të vendosura tek ura të cilat janë të parrezikshme për jetën e njeriut por mesiguri nga ndonjë filter i pashuar i cigares. Zjarri është shuar dhe situata është nën kontrollë.

Komuna e Strugës kërkon që qytetarët e Strugës të tregohen më të kujdesshëm për hapsirat publike.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

en çok kazandıran slot oyunu

en çok kazandıran slot oyunları

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son