vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Të nderuar qytetarë,

Me rastin e 28 Nëntorit – Ditës së Flamurit Kombëtar Shqiptar më lejoni që në emrin tim personal dhe në emër të Komunës së Strugës, t’u përcjell urimet më të përzemërta të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen dhe festojnë festën më të madhe të kombit.
Në veçanti këtë festë ua urojë familjarëve të atyre që kanë kontribuar me penë e më pushkë për lirinë e kombit shqiptar. Liria e arritur, është vlera dhe pasuria më e çmuar e shoqërisë njerëzore e cila nuk falet, e as dhurohet, por fitohet me shumë punë e përpjekje.

Gëzuar shqiptarë kudo që jeni!

Sinqerisht,
D-r Ramis Merko
Kryetari i Komunës së Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son