vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Këtë herë Komuna e Strugës ka nisur punimet për rekonstruimin dhe asfaltimin e aksit rrugor nga kthesa në fshatin Kalishtë në drejtim të Hotel Izgrev me gjatësi rreth 1 km ashtu që zhvillim i komunikacionit në këtë pjesë do të kryhet pa pengesa.

Në të njëjtën kohë po riparohen dhe asfaltohen pjesë të rrugëve të dëmtuara deri në hyrje të fshatit Radozhdë.

Për qytetin që duam vijojnë edhe më tej investime të tilla.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son