vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Me rastin e Ditës Ndërkomëtare të Komunitet Rom, shoqatat Rome kanë organizuar një sërë aktivitetesh në  qendër të qytetit , me anë të të cilave pasqyronin traditat,kulturën dhe historinë Rome ndër vite.

8 Prilli shërben për të na rikujtuar se edhe komuniteti rom është pjesë e shoqërisë tone andaj ne duet ti përkrahim dhe t’ju japim mundësi  për tu inkuadruar si gjithë të tjerët.

Të nderuar qytetarë të komunitet rom, urime festën!

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son