vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Përveç që shkatërruan gjithçka u morën dhe me bukuritë natyrore.

Shkatërruan malin duke krijuar gurore dhe sot arritëm në gjendje alarmante.

7 nga gjithsej 8 gurore, lejet janë dhënë nga qeverisja 4 vjeçare e mëparshme.

Përgjegjësin duhet kërkuar tek ato që dhanë pëlqim dhe lejuan që sot të kemi atë pamjë.

Komuna e Strugës do të shoh të gjitha mundësitë ligjore dhe proceduriale duke respektuar  të drejtën e banorëve të Llabunishtës  për të pasur një mjedis të pastër , andaj shkaktarëve do tu kërkohet llogari dhe të mbajnë përgjegjësi për këto veprime.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son