vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Gjatë javës së kaluar dhe ditëve në vazhdim punohet mbi zgjërimin e hapësirave për parking tek Spitali i Përgjithshëm –Strugë. Paralelisht në këtë rrugë kanë nisur edhe punimet për ndërtimin e infrastrukturës për shkarkimin e ujërave atmosferike.

 

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son