vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Gjatë ditë së djeshme, shefi i kabinetit z. Dashmir Nasufi përgjegjës për arsimin i shoqëruar nga Kryetari i Këshillit komunal z. Resul Kaba dhe drejtorë të shkollave fillore në ambientet e SHF “ Murat Labënishti” – Llabunishtë zhvillun një takim me Ambasadorin e Italisë z. Carlo Romeo.
Në takim u bisedua në lidhje për një pilot projekt për futjen si lëndë mësimore të gjuhës italiane në shkollat fillore.
Të gjitha harxhime për realizimin e këtij projekti janë të mbuluara nga ana e Ambasadës Italiane.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son