vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Komuna e Strugës  demanton se në shkollën fillore “ Vëllezërit Milladinov “ nuk ka patur ngrohje për tre javë rresht . Në komunikim me drejtoreshën e shkollës e cila na informoi se në SHFK ““ Vëllezërit Milladinov “  nxemje nuk ka patur vetëm gjatë ditës së djeshme,  andaj dhe mësimi ka vijuar me orar të shkurtuar. Problemi qëndron në  furnizimin e vonuar të drujve për të cilin veçse po merren masa dhe që nesër arsimi do të zhvillohet me orar të plotë dhe me nxemje të rregullt.
Komuna e Strugës  përveç se iu eshtë përgjigjur dhe ka mbuluar të gjitha kërkesat e shkollës për furnizim me dru  dhe naftë për ngrohje ka shlyer  edhe borxhet e mandatit të kaluar, edhe atë janë  paguar rreth 4 milionë denarë për rrymë elektrike ndërsa janë  marrë përsipër të pagohen edhe 693, 100 denarë për dru për vitin 2018-2019.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son