vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Tatim mbi qarkullim e patundshmërisë

Dokumentet e nevojshme:

    • Fletëparaqitje tatimore e plotësuar për tatimin mbi qarkullimin e patundshmërisë dhe të të drejtave (Shkarkoje)
    • Taksa të paguara administrative pp50 në shumë prej 250 denarëve (Shkarkoje)
    • Kontratë për shitblerje të nënshkruar nga palët (6-8 kopje prej të cilave 2 mbesin te njësia)
    • Fletëpronësi (origjinale dhe kopje)
    • Kopje nga letërnjoftimi për personin fizik dhe gjendjen rrjedhëse për subjektin juridik nga Regjistri Qendror i R.Maqedonisë
Baymavi cratosslot vdcasino Supertotobet sekabet paykwik экскурсии из мармариса остров клеопатры Marmaris excursions dalaman airport transfers paykwik paykwik satın al paykwik al ucuz paykwik paykwik fiyatları Paykwik Nedir? paykwik bozum